תשתיות מחשוב

תשתיות המחשוב של RoyalVision נבנו על היסודות המוצקים של ספקי שדרת האינטרנט המרכזית וערוכים על מנת לספק לך הלקוח את הזמינות והשרידות המקסימלית בכל זמן ובכל מצב.

בכדי ליצור רשת ביטחון ולמנוע כל סוג של אבדן מידע, אנו משתמשים בחיווט כפול בכל המערכות המספקות כח לשרתים ולציוד התקשורת. התשתיות שלנו ניזונות ממערכות החשמל המתקדמות מסוגן, עם רמת יתירות של N+1 להבטחת זמינות ורציפות מתמדת של הפעילות. בכל מקרה של הפסקת חשמל, המערכת מגיבה באופן אוטומטי ומיידי ומפעילה בהדרגה  מגוון מנגנוני אספקת חשמל חלופיים. כל זאת, על מנת להבטיח שכל פעילות המורצת על המערכות תגיע לסיומה התקין, תוך שמירה מתמדת על הרציפות העסקית. כחלק מתפיסה זו, אנו דואגים לעדכון ושדרוג מתמיד של המערכות, תוך שימוש בטכנולוגיות החדשניות והעדכניות ביותר.

מערכי האבטחה והגיבוי שלנו נחשבים לטובים מסוגם. ציוד הניתוב ב- RoyalVision מאובטח, מבוקר ומנוהל בסטנדרטים הגבוהים ביותר, בסביבה מוקשחת ומנוטרת תמידית. הרשת שלנו ערוכה לספק יציבות וזמינות מקסימלית ולטפל בכל סוגי הלקוחות, גדולים כקטנים, עם אותה תשומת לב אישית שהפכה לכרטיס הביקור שלנו.

תשתית המחשוב שלנו, המכילה את פסגת הטכנולוגיה העולמית, מעידה על הצורה שבה אנו חושבים ופועלים. מיום הקמתה התבססה האסטרטגיה של RoyalVision על מצוינות וחדשנות - הן ברמת התשתיות, הן ברמת הידע והמומחיות, הן ברמת האבטחה, הן ברמת השירות, הן ברמת הצוות הטכני והמנהלי והן ברמת התמחור התחרותי. אסטרטגיה זו מוכיחה את עצמה בכל פעם שלקוח מחדש את חוזה העבודה איתנו ובכל פעם שהוא שולח אלינו לקוח חדש עם המלצות חמות.

בכדי לספק ללקוחותינו שירותי מחשוב ענן אמינים ונטולי כשלים מחוברים מרכזי המחשוב למספר ספקי תקשורת ועל ידי כך יוצרים יתירות גבוהה פי כמה עבור לקוחותינו. RoyalVision בוחרת בקפידה את הספקים העובדים עמה, תוך בחינה מתמדת של רמות הביצועים, האמינות והזמינות.

RoyalVision מבטיחה ללקוחותיה את הביצועים הטובים ביותר ואת הטכנולוגיה העדכנית ביותר בעסקי האירוח. הודות לתשתית המבוססת על מיטב הטכנולוגיה העולמית וצוות טכני מהמעלה הראשונה, אנו יכולים להבטיח את הפונקציונליות של כל מערך החומרה, כולל שרתים, Firewalls, CPU, מערכות איזון עומסים, ומערכות אחסון.

שרתי האירוח של RoyalVision מתפקדים בתצורת אשכול, בכדי להבטיח זמינות ושרידות מירבית של מערך הנתונים גם אם אחד השרתים כושל. מנגנון אל כשל זה מתאפשר הודות לניהול מתקדם של יתירות משאבים, זיהוי ואבחון אוטומטי של נקודות כשל, יכולות שחזור מתקדמות ועוד.

מאז ומעולם שמה RoyalVision בראש מעייניה את שביעות הרצון של לקוחותיה. בין אם מדובר בתמיכה טכנית או בנושאי שירות, חיוב וכספים, אנו תמיד כאן עם נכונות מלאה לעזור ולהביא כל בעיה לכדי סיום הולם. הניסיון שלנו מוכיח כי מקדם המכירות הטוב ביותר שלנו, הנו לקוחות מרוצים. אנו לא שוכחים זאת ועושים הכל על מנת להבטיח שהעבודה איתנו תעשה מתוך בחירה בלבד, ללא חוזים כובלים או מגבילים, עם מדיניות החזרת כסף פשוטה ויכולת להיפרד מאיתנו בכל רגע נתון.

חוות השרתים של אינטרנט זהב

חוות השרתים של RoyalVision , ממוקמת בחוות השרתים התת-קרקעית של אינטרנט זהב.
אינטרנט זהב הקימה לאחרונה חוות שרתים מהמתקדמות בעולם בהתאם לסטנדרטים הגבוהים והמחמירים ביותר בתחום. חוות השרתים מספקת מרחב מוגן לעסקים אשר מעוניינים לאחסן את השרת או האתר שלהם בסביבה בטוחה, המצוידת בטכנולוגיה חדישה ומתקדמת מסוגה. חוות השרתים מאובטחת בבקרת כניסה קפדנית ביותר, בבידוד מושלם מפני פגעים וכוללת את המרכיבים המתקדמים ביותר בעולם בתחום שירותי ה-Hosting הנמצאים בחזית הטכנולוגיה.
שרת המאוחסן בחוות השרתים של 012 smile לעסקים ייהנה משימוש ברוחב הפס המלא של החברה ללא הגבלת אחוזי ניצולת, כך שאינו מושפע מעומסים כלשהם בעת הגישה לשרת. 012 smile לעסקים מקושרת ישירות לצומת האינטרנט הישראלי, המקשר בין כל ספקיות האינטרנט בישראל, ולכן לכל לקוח בארץ יש נגישות קלה ומהירה לשרת. 012 smile לעסקים מקושרת לעולם בסיבים אופטיים ובכך מתאפשרת גישה מהירה גם מישראל לחו"ל וגם ללקוחות מחו"ל לישראל. אינטרנט זהב אינה מתערבת בפעילות על גבי השרת ומאפשרת ללקוח לאחסן על גבי השרתים כל אפליקציה תקנית.
 
  
כל הזכויות שמורות לרויאלויז'ן © 2012 בניית אתרים ממותגים  ROYALVISION...