קישוריות רשת

רשת התקשורת של RoyalVision מספקת תקשורת אופטית מהירה ומתבססת על מספר ספקי Tier-1 של שדרת האינטרנט העולמית והמקומית, תוך יצירת קישורים מיוחדים ביניהן על מנת להבטיח יתירות אופטימלית (no single point of failure). רשת הסיבים האופטיים, המשרתת את לקוחותינו, ממוקמת בצמתי הפעילות העסקית בישראל מתוך מטרה לספק את הרמה הגבוהה ביותר של זמינות ויתירות. ארכיטקטורת הרשת שלנו, הנחשבת לטובה מסוגה, מספקת בכל רגע נתון את הערוץ האופטימלי להגעה לשרתים והמידע שלך. בבסיס הפעילות שלנו, מונחת הידיעה הברורה, שכל שנייה שבה הרשת נופלת, הנה אבדן של הזדמנות עסקית, הפסד הכנסה או פגיעה באמון המשתמשים והלקוחות שלך. מתוך תפיסה זו עיצבנו ובנינו את הרשת, תוך מיקוד מקסימלי בזמינות והסכמה על SLA קשוח ואגרסיבי המדגיש את מחויבותנו לזמינות הרשת.

ספקי הרשת המרכזיים שלנו הנם ארגונים בעלי שם עולמי, בין ספקי הקישוריות הידועים ניתן למנות את AT&T, Cable-Vision, Con-Ed, Verizon, XO, RCM (Time Warner) ואחרים המבטיחים יחדיו קישוריות אמינה, יציבה ומתמדת, אספקת זמינות רשת של 100%, יכולת להגיב ביעילות למתקפות של מניעת שירות (DoS), שירותי זמינות גבוהה ותכונות נוספות המייחדות אותם מספקים אחרים.

בין הדברים שמייחדים את RoyalVision מצוי השימוש ברשת אך ורק לצרכי האירוח בענן של לקוחותינו. אנו לא משתפים אף פעם את הרשת שלנו עם ספקי תקשורת טלפונית או ספקי טלוויזיה בכבלים. מדיניות זו מבטיחה כי ביצועי הרשת המוענקים לך לעולם לא יושפעו לרעה, כפי שעשוי לקרות עם ספקי אירוח אחרים החולקים את משאבי הרשת שלהם.

בנוסף, כל אחד מספקי התקשורת האופטית העובדים איתנו, מחויב להתחבר לחוות השרתים שלנו דרך נקודת חיבור ייעודית ונפרדת. באופן זה ניתן לספק הגנה נוספת מפני כשל מוחלט של מערך התקשורת גם במקרה של נפילת אחת הרשתות.

אירוח בבית RoyalVision מאפשר לך להצטרף למועדון אקסקלוסיבי של לקוחות הנהנים משירותי יחידת עילית של מומחי IT. מומחים אלה מקדישים את כל זמנם לבניית הרשת החזקה, המהירה, האמינה והמאובטחת ביותר שתוכל לקבל. 
כל הזכויות שמורות לרויאלויז'ן © 2012 בניית אתרים ממותגים  ROYALVISION...