חוות שרתים

מיקום מרכזי המחשוב של RoyalVision מתבסס על היכולת לספק שירות בקרבת אזור הפעילות של לקוחותינו. זו הסיבה לכך שאחדים משרתיה המרכזיים של RoyalVision ממוקמים בישראל ונהנים מקישוריות לצומת האינטרנט הישראלית המהירה. בה במידה מחזיקה RoyalVision מרכזי מחשוב נוספים ברחבי העולם ומספקת בכך מענה לכל מסגרת של פעילות בינלאומית.

בכדי להבטיח את הסטנדרטים הגבוהים ביותר בתחומי התקשורות, אבטחת המידע ותחזוקת המערכות, מעסיקה החברה אך ורק מומחים ומהנדסים הנחשבים לטובים בתחומם ומשלבים ידע והסמכות מקיפות, לצד ניסיון עשיר במערכות מגוונות. מומחים אלה מאפשרים לנו לשמור על רמת הזמינות הגבוהה המאפיינת את פעילותינו.

מרכזי המחשוב שלנו מאובטחים באמצעות סדרה של מנגנוני אבטחה הנחשבים למתקדמים מסוגם ובכלל זה: כרטיסים חכמים ומערך אבטחה פיזי לניטור ובקרה מתמדת. הכניסה למתקנים מותרת לעובדים מורשים בלבד תחת מנגנון הרשאות קפדני, בעוד גורמי צד שלישי הנזקקים לכניסה למתקן, עוברים תהליך קפדני של סיווג בטחוני ומלווים תמידית על ידי אנשינו.

המרכזים פועלים תחת הסטנדרטים הגבוהים ביותר של דיוק ויתירות. כל מערכות ה- VHAC מספקות יתירות של N+1. זאת, על מנת להבטיח שכל מערכות הגיבוי יכנסו לפעולה מיידית במקרה של הפסקת חשמל, כך שהלקוחות לא יחוו מצבי Down Time בשום מצב. חיזוק נוסף לזמינות הציוד, משמשות מערכות בקרת האבק המתקדמות המבטיחות זרימת אוויר מושלמת ומניעת הצטברות של חלקיקי אבק מזיקים על הציוד.

מערכות ההגנה מאש במתקן מתוכננות למניעת כל אפשרות של התפרצות שריפה או התפשטותה. מערכות אלו נחשבות למתקדמות מסוגן ומסוגלות לדכא ביעילות, דיוק ומהירות מירבית כל אירוע מסוג זה.
כל מערך הכבילה במתקנים מהודק ומאובטח במדפי תקרה ייעודיים, תוך אספקת נתיבי הזנה כפולים ליתירות מירבית.

מרכזי המחשוב שלנו מתוכננים ובנויים ליתירות מקסימלית ומניעה מוחלטת של השבתות. אי לכך כל שרת במערכת מחובר ל-UPS ביתירות של N+1 המספק מענה לכל נקודת כשל עודפת. גם במקרה של הפסקת חשמל כוללת, עובר המרכז באופן מיידי ואוטומטי לפעילות ייצור חשמל עצמאית, באמצעות מערך גנרטורים ייעודי, המאפשר את המשך רציפות העבודה ללא תקלות ובאופן שקוף לחלוטין עבור הלקוחות.

להבטחת ערוצי התקשורת מחוברים מרכזי הנתונים שלנו לשדרות התקשורת הבינלאומיות המובילות בעולם, המספקות גיבוי ויתירות בסטנדרטים הגבוהים ביותר בישראל, ארצות הברית ואירופה.

במסגרת מדיניותנו להימצא תמיד בחזית הטכנולוגיה ולהשתמש בציוד האיכותי והמתקדם ביותר, RoyalVision מקפידה על רכישת ציוד מהספקים המובילים בעולם, דוגמת Cisco ו-Dell. מערך הציוד המתקדם מותקן בחדרים מאובטחים המתוחזקים בסטנדרטים המחמירים והגבוהים מסוגם.

מרכזי הנתונים הגלובליים שלנו ממוקמים בישראל, ניו יורק, אמסטרדם והונג קונג. המרכז הישראלי, הנחשב למתקדם מסוגו, מטפל בכל אזור המזרח התיכון ; המרכז בניו יורק, הממוקם בלב המרכז הפיננסי והטכנולוגי, מטפל בכל אזור צפון אמריקה ; המרכז באמסטרדם ממוקם אסטרטגית בלב ליבו של השוק האירופאי, ואילו המרכז בהונג קונג משרת את מגוון הלקוחות שלנו באזור אסיה.

הסטנדרט הגבוה והמחמיר המתואר לעיל נועד למטרה אחת – שהמערכות שלך ימשיכו לעבוד תמיד ובכל מצב, ושאתה תוכל לישון בשקט בלילה!

חוות השרתים של אינטרנט זהב

שרתי RoyalVision ממוקמים בחוות השרתים התת-קרקעית של אינטרנט זהב.
אינטרנט זהב הקימה לאחרונה חוות שרתים מהמתקדמות בעולם בהתאם לסטנדרטים הגבוהים והמחמירים ביותר בתחום. חוות השרתים מספקת מרחב מוגן לעסקים אשר מעוניינים לאחסן את השרת או האתר שלהם בסביבה בטוחה, המצוידת בטכנולוגיה חדישה ומתקדמת מסוגה. חוות השרתים מאובטחת בבקרת כניסה קפדנית ביותר, בבידוד מושלם מפני פגעים וכוללת את המרכיבים המתקדמים ביותר בעולם בתחום שירותי ה-Hosting הנמצאים בחזית הטכנולוגיה.

שרת המאוחסן בחוות השרתים של 012 smile לעסקים ייהנה משימוש ברוחב הפס המלא של החברה ללא הגבלת אחוזי ניצולת, כך שאינו מושפע מעומסים כלשהם בעת הגישה לשרת. 012 smile לעסקים מקושרת ישירות לצומת האינטרנט הישראלי, המקשר בין כל ספקיות האינטרנט בישראל, ולכן לכל לקוח בארץ יש נגישות קלה ומהירה לשרת. 012 smile לעסקים מקושרת לעולם בסיבים אופטיים ובכך מתאפשרת גישה מהירה גם מישראל לחו"ל וגם ללקוחות מחו"ל לישראל. אינטרנט זהב אינה מתערבת בפעילות על גבי השרת ומאפשרת ללקוח לאחסן על גבי השרתים כל אפליקציה תקנית.
 
כל הזכויות שמורות לרויאלויז'ן © 2012 בניית אתרים ממותגים  ROYALVISION...